belloposto.pl

Blog ogólnotematyczny

Nowoczesne metody modelowania sylwetki
Uroda

Nowoczesne metody modelowania sylwetki

Piękna i szczupła sylwetka oraz jędrna skóra to marzenie wielu kobiet. W jego spełnieniu pomaga nie tylko odpowiednia dieta czy sport. Z pomocą przychodzą najnowsze metody modelowania sylwetki w dziedzinie kosmetologii. Oferuje ona różne zabiegi ujędrniające, wśród których wyróżnia się Magnifico II Premium. Dlaczego warto się na niego zdecydować?

Magnifico II Premium – co to za zabieg?

MAGNIFICO II PREMIUM to wysokiej klasy urządzenie, które pozwala na modelowanie sylwetki oraz ujędrnianie skóry. Sprzęt wyróżnia się swoim kompleksowym działaniem, a jego skuteczność została potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi. Pozwala on zastosować aż 5 technologii, takich jak liposukcja +RF, fale radiowe RF, podczerwony laser, masaż ssąco-próżniowy oraz mechaniczny masaż rolkami.

Zastosowane technologie działają na wielu polach. Powodują one rozszerzenie naczyń krwionośnych, stymulują drenaż limfatyczny oraz przepływ krwi, zwiększają aktywność fibroblastów, które odpowiadają za produkcję kolagenu i elastyny, usuwają zrosty w tkance łącznej, przyśpieszają spalanie kwasów tłuszczowych, a także poprawiają stan ujędrnienia skóry. Wykorzystanie aż pięciu źródeł energii, skupionych w jednej głowicy sprawia, że sprzęt jest niezwykle skuteczny w usuwaniu tkanki tłuszczowej.

Jak wygląda zabieg Magnifico II Premium?

Modelowanie sylwetki z urządzeniem Magnifico II Premium wymaga wykonania minimum 6 zabiegów, raz w tygodniu. Przed wykonaniem pierwszego zabiegu, każdy klient powinien uzupełnić specjalną ankietę, dzięki której można wykluczyć przeciwskazania do wykonania procedury. Przed użyciem urządzenia na określony obszar skóry zostaje nałożony preparat poślizgowy. Następnie wyspecjalizowany kosmetolog przeprowadza procedurę za pomocą urządzenia. Zabieg jest bezbolesny. Po jego wykonaniu należy zmyć preparat i nałożyć krem pielęgnacyjny. Gdzie udać się na zabieg? Wykonany jest już on w coraz większej liczbie miast, do których zalicza się Wrocław. Coco-Time to nowoczesny i profesjonalny gabinet kosmetyczny, gdzie w komfortowych warunkach oddać można się procedurze Magnifico II Premium.

Niechciane boczki, nadmiar tkanki na brzuchu, udach czy pośladkach, nie musi być już problemem. Kosmetologia oferuje wiele zabiegów, które wspomagają modelowanie sylwetki. Wśród nich najskuteczniejsza jest procedura z użyciem sprzętu Magnifico II Premium. Urządzenie wykorzystuje działanie aż 5 technologii, które skutecznie poprawiają i ujędrnianą stan skóry, a zarazem pozwalają pozbyć się nadmiaru tłuszczu z dowolnej partii ciała.