belloposto.pl

Blog ogólnotematyczny

dopinane koki
Lifestyle Uroda

Dopinane koki, czyli prawdziwy hit dla każdej kobiety!

Panie w każdym wieku dbają o fryzurę. Często chodzą do zakładu fryzjerskiego. Nakładają różne farby itp. Ale robią coś jeszcze. Co takiego? Stosują mianowicie pewne inne produkty, aby być jeszcze bardziej zadowolonym ze swoich włosów. Aby nadać im odpowiedni kształt, decydują się na bardzo popularne, dopinane koki na gumce.

Ciekawe właściwości doczepianych koków

Dlaczego coraz więcej pań korzysta z takiego rozwiązania? Odpowiedź na to pytanie raczej nie będzie trudna. Bo mając dużą wyobraźnię, chcą odmienić swój codzienny wygląd i dodać objętości własnej fryzurze. Zakupują więc kok tworzony ze sztucznych, lekko pokręconych syntetycznych włosów (które niemal w stu procentach przypominają te prawdziwe), owiniętych wkoło gumki, aby ułatwić samo zakładanie.

Włókno jest oczywiście jak najwyższej jakości, specjalnie opracowane, bez żadnego sztucznego połysku. Niezwykle miękkie, delikatne, odporne na stylizację (prostowanie itd.) w temperaturze wynoszącą maksymalnie 180 stopni Celsjusza! Mające przeróżne odcienie kolorów. Pasujące do każdego typu włosów (cienkich albo grubych, jasnych lub ciemnych).

Łatwa instrukcja zakładania

Kiedy kobiety trzymają już w ręku dopinane koki, to zapewne zastanawiają się, jak je założyć, aby prezentować się zjawisko? Na szczęście to nic trudnego. Po pierwsze muszą związać włosy przy pomocy specjalnej, cienkiej, najlepiej przeźroczystej gumki. Co dalej?

Teraz nie pozostało im nic innego w miarę delikatne rozszerzenie gumki. Na koniec oczywiście nie mogą zapomnieć o nałożenie dopinki i przymocowanie koka (do tego służą wsuwki lub inaczej zwane wkrętki).

Koki na każdą możliwą okazję!

Na YouTubie czy portalach społecznościowych (np. Instagramie) często można znaleźć ciekawe inspiracje związane z fryzurą z dopinanym koczkiem. Ale najlepszym doradcą w tej kwestii będzie osobista, bardzo doświadczona fryzjerka, z usług której kobieta w różnym wieku korzysta do wielu lata.

Dopinane koki to świetna propozycja na uroczystość rodziną. Mowa np. o weselu i ślubie. Nie dość, że doda szyku i odpowiedniej klasy, to jeszcze sprawi, że panna młoda lub świadkowa będzie przez cały wieczór uśmiechnięta i zadowolona.

Jednak nie tylko wesela i inne imprezy są dobrą okazją, aby upiąć włosy w węzeł. Również w trakcie koncertów, festiwali, pikników na świeżym powietrzu, a nawet w miejscu pracy, można śmiało skorzystać z takiego pomysłu. I mieć wówczas na głowie wyjątkowo lekką, przyciągającą wzrok innych ludzi (szczególnie zazdrosnych pań), bardzo oryginalną fryzurę.